زندگی و کسب و کار خود را حرفه‌ای تر کنید

افراد بسیار زیادی برای بالا بردن سطح استاندارد زندگی و کار خود و رساندن آن‌ها به کیفیت مناسب، بر اساس اصول علمی-عملی و البته روح و روان سالم به استفاده از طرح‌ها و آموزش‌های حرفه‌ای روی می‌آورند.

همیار زندگی نیز برای همین افراد طراحی شده است و به شما این امکان را می‌دهد تا به مجموعه‌ای عظیم از مقالات، کتاب‌ها و سایر محتوای موردنیاز برای انجام هرچه بهتر این کار دسترسی داشته باشید.

چطور خرید کنم؟

فرایند خرید در همیار زندگیبرای خرید از همیار‌ زندگی تنها کاری که باید انجام دهید این است که با کلیک روی لینک زیر در فروشگاه عضو شده سپس ضمن مراجعه به هریک از بخش‌های فروشگاه یا جستجوی محصول موردنظر، با کلیک روی لینک خرید محصول آن محصول را به سبد خرید خود اضافه کرده و پس از طی مراحل پرداخت، فایل دانلودی را در پنل کاربری خود مشاهده و محصولتان را دریافت کنید.

راستی فراموش نکنید محصولات خریداری شده توسط شما از پشتیبانی فروشندگان برخوردار هستند و می‌توانید سوالات و مشکلات خود را با آن‌ها مطرح کنید

ایجاد حساب کاربری

یک عمر از فروش و درآمد خودکار لذت ببرید

مهمترین دغدغه فروشندگان یک کالا یا محصول، چگونگی نمایش کالا یا محصول به مشتریان و جذب مشتری است.

همیارزندگی به منظور کارآفرینی و حمایت از دانشجویان، اساتید و افراد مستعد این امکان را فراهم ساخته‌است تا مشتریان بالقوه مرتبط با محصولات عرضه شده توسط شما، این محصولات را مشاهده و با خرید محصولات شما، به یکی از مشتریان بالفعل شما تبدیل شوند.

همیارزندگی برای ساده‌تر شدن فرآیند فروش و پشتیبانی محصول، کلیه این عملیات را برعهده می‌گیرد و ضمن معرفی و نمایش محصول شما از روش‌های متعددی همچون نمایش در سایت همیار، ارسال ایمیل، ارسال پیام کوتاه و … به شما این اطمینان را می‌دهد تا در محیطی کاملا امن و با رابط کاربری بسیار ساده، با خریداران محصولاتتان در ارتباط بوده و بر روند فروش و میزان درآمد کسب شده از فروش نظارت داشته باشید.

چطور محصولم را بفروشم؟

فرایند فروش در همیار زندگیفرآیند فروش

تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که در همیار زندگی عضو شوید، درخواست تبدیل به فروشنده را برای ما ارسال کنید و در پایان با عرضه محصولات خود، عملیات فروش را به ما بسپارید. همیار زندگی محصول شما را به کاربران نشان داده، فرایند خرید را پشتیبانی کرده و پس از هر خرید موفق توسط مشتری، مبلغ مربوطه را به حساب شما واریز می‌کند.

ایجاد حساب کاربری

آموزش ثبت نام و قرار دادن محصول جهت فروش