درباره همیارزندگی

همیار زندگی چیست ؟

همیار زندگی یک فروشگاه آنلاین برای فروش محصولات دیجیتال (Digital Goods) است و شما میتوانید هرچیزی که به صورت دیجیتال میخواهید خرید کنید مثل آموزش های لازم برای بهبود سبک زندگی، سلامت روان، ایجاد آرامش و آسایش، مدیریت زندگی، مدیریت کسب و کار و هرآنچه که برای یک زندگی موفق و سالم نیاز است را از آن تهیه نمائید.

نحوه کارکرد همیار زندگی

همیارزندگی با الگو برداری از نمونه خارجی خود راه اندازی شده است با این تفاوت که این پلتفرم به صورت تخصصی بر روی محصولات مربوط به مدیریت، روانشناسی، سبک زندگی می باشد که بازار بزرگی برای روانشناسان، مدیران، اساتید، نویسندگان و مترجمان می باشد و روند فعالیت به گونه ای است که متخصصان (مثلا یک روانشناس) محصول خود را آماده می‌نمایند(مثلا طرح یک مقاله ارزشمند) و عرضه میکند. کارمندان همیار زندگی محصول مورد نظر را کیفیت سنجی کرده و متخصصان قیمت گذاری، قیمت پیشنهادی فروشنده را بررسی و تایید می نمایند و خریدار ها نیز بر اساس نیاز خود خریداری می کنند.

قیمت برآورد شده به مراتب پایین تر از حالت طراحی اختصاصی هست که این به نفع خریدار است و در فروش تعداد بالا به نفع فروشنده نیز است چون یک بار ایجاد کرده است و بارها فروخته است.

یک مزیت دیگر در روند همیارزندگی این است که محتوا (که قسمت اصلی هر وبسایت است) توسط فروشندگان تولید میشود و بازدیدکننده نیز از طرف همین فروشنده ها به سمت محصولاتشان هدایت میشود. پس محتوا و خریدار هر دو از سمت تولید کننده محصول به سمت همیارزندگی هدایت میگردد و این یعنی یک سایت با چرخه خودکار.

برای اطلاعات بیشتر از این بخش میتوانید به بخش قوانین همیارزندگی مراجعه نمایید.

مزیت همیارزندگی

سوالی که اینجا مطرح میگردد این است که چرا کاربران تمایل دارند از همیارزندگی استفاده نمایند؟

  • چون ما یک سیستم امن با نظارت بر محصولات و پشتیبانی خدمات ارائه میدهیم و از فروشندگانمان مدرک شناسایی و قرارداد داریم، کاربران ترجیح میدهند که محصولات را با خیال آسوده از ما تهیه نمایند تا اینکه از فرد متخصص به صورت جدا تهیه نمایند.

ما سرویس عالی برای فروشندگان تهیه کرده ایم که مزیت های زیادی به همراه دارد. از جمله:

  • به دلیل داشتن برنامه نویسی استاندارد و رعایت اصول گوگل، در جستجو های حوزه فعالیت همیشه بالا هستیم.
  • با توجه به تاریخچه هر فروشنده امتیازهایی دریافت مینماید که تعداد و ارزش امتیاز هر فروشنده او را به یک رقابت حساس وارد میکند و فروشندگان عالی میتوانند خوش بدرخشند. هدف ما نیز جذب فروشنده های با کیفیت است.

کارآفرینی همیار زندگی

از آنجایی که در دسته های آموزش و مشاوره  مدیریت، روانشناسی و سبک زندگی، متخصصان فرصت عرضه محصولات خود را دارند. همیارزندگی برای محتوای رایگان هیچ مبلغی را از تولیدکننده دریافت نخواهد کرد و همواره بازاریابی را بر روی محتوا انجام خواهد داد اما اگر محتوا خریدنی (برای فروش) باشد و به‌صورت انحصاری در همیارزندگی قرار داده شود، ٪75 از فروش به تولیدکننده تقدیم می‌گردد.

و برای محتوایی که خارج از همیارزندگی نیز به صورت آنلاین منتشر شود، ٪۵۰ از فروش به تولیدکننده تقدیم خواهد شد.

یعنی مثلا اگر کل سیستم همیارزندگی در یک ماه 100 میلیون تومان فروش ایجاد نماید، 75 میلیون آن به خود فروشندگان میرسد و اگر این مبلغ را با یک کارگاه یا کارخانه مقایسه کنید انگار به بیش از ۶۰ نیرو مشغول به کار هستند، و حقوق ماهیانه اداره کار پرداخت میگردد که این روند فرصت خیلی خوبی برای درآمدزایی افراد علاقه مند و متخصص را پدید می آورد.

همیارزندگی قسمت های جدیدی نیز در سال 98 رونمایی خواهد کرد که باعث علاقه مندی بیشتر مخاطبان و خریداران قبلی خواهد بود. قسمتهایی از قبیل:

    • همیار استدیو
    • رادیو همیار

برای ورود به همیار زندگی میتوانید از آدرس hamyarZ.ir استفاده نمائید ضمن اینکه میتوانید برای خرید اول ۲۰٪ تخفیف، هدیه بگیرید. برای دریافت این هدیه به آدرس hamyarZ.ir/OFFER مراجعه بفرمایید.